KONST / Litografier / Etsningar 6238679
nr 623 8679
Etsningar
3 st. Per Medstrand, -82, numrerade, 24x16
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2010
kl 17:58:32
250 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
650 kr
650 kr